.

.

47Pcs секси тетоважа убавина Пвц Водоотпорен Налепници За Лаптоп Цртан филм графити Багаж Гитара Decal Смешни Играчки Налепница Дома Декор

47Pcs секси тетоважа убавина Пвц Водоотпорен Налепници За Лаптоп Цртан филм графити Багаж Гитара Decal Смешни

DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %
Од стока


47 Pcs секси тетоважа убавина Пвц Водоотпорен Налепници За Лаптоп Цртан филм графити Багаж Гитара Decal Смешни Играчки Налепница Дома Декор
еден листови : 47pcs Не повторување на најпопуларните Налепници
Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!

Број На Модел На:
JK-370
Бренд Име:
ANUOTONG
Дијаметар:
3-13cm
Ширина:
3-13cm
Тежина:
0.04kg
Карактеристики:
Налепница
Должина:
3-13cm
Висина:
no
Гаранција:
NO
Карактеристики:
водоотпорен налепница
категорија:
R

Додатоци на производи