.

.

3D Метал Налепници Кајгана Аниме Луксузни Налепници за Мобилен Телефон за Лаптоп за Фрижидер DIY Автомобил, Мотоцикл Налепници

3D Метал Налепници Кајгана Аниме Луксузни Налепници за Мобилен Телефон за Лаптоп за Фрижидер DIY Автомобил,

DEN 453.00
DEN 526.56
-14 %
Од стока

3 D Метал Налепници Кајгана Аниме Луксузни Налепници за Мобилен Телефон за Лаптоп за Фрижидер DIY Автомобил, Мотоцикл Налепници
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Големина : Како На Сликата(1cm=0.39 инчи)
Материјал : Метал
Боја : Како На Сликата
Количина : 6 компјутери
Функција : Еко-Пријателски
Примена : Телефон,Лаптоп,Автомобил,Мотоцикл,Книга,Ѕид,Играчка И Така Натаму.

Гаранција:
Нема гаранција
Дијаметар:
3.5 см
Бренд Име:
PowerAngel
Висина:
3.7 cm
Ширина:
3.7cm
Број На Модел На:
аниме налепница
Должина:
3.5cm
Тежина:
0.05kg
Карактеристики:
метал налепница
Стил:
Аниме Налепница,Телефон Налепница,Налепница За Лаптоп
Материјал:
Никел Легиран
Примена:
Мобилен Телефон,Лаптоп,Автомобил,Мотоцикл
R

Додатоци на производи