.

.

FaceShifter Црвено со Трик со Skulkor close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки

FaceShifter Црвено со Трик со Skulkor close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки

DEN 335.52
Од стока


Сега !!! 3pcs за 10%попуст !!! ОПИС
Ефект :
Face Shifter е невозможно два картичка соберат слика на злото птици, кои можете лесно може да го носите со вас каде и да сте. На изведувач претставува две карти за своите навивачи и на прекинувачот се случува во право во предниот дел на гледачот очите. На картичката дури и може да биде на гледачот е раката кога прекинувачот се случува! Тоа е вилица намалувањето ефект, тоа е лесно да се изврши и ресетира веднаш.
вклучува трик и настава онлајн
КОМЕНТАРИТЕ
"Лице Shifter има вредност и ви овозможува да се изврши прекрасен транспонирањето. "
Вејн Kawamoto, Magic.About.com 5/7/2014 " добро работи и јас гарантирам дека ќе ти купам ова, ќе се погледне во него, ќе се позанимавам со тоа и ќе си одат "О - ова е умен", и ќе има многу забава; што е она што магија е за сите. "
Крег Ситен, Волшебникот За Производот 5/7/2014
"Целокупната ова е добро направени трик со некои добри идеи на DVD. "
Павле Romhany, *ги Разгледува Исчезне Списание 2/7/2014 " Ќе научат некои одлични класичен магија и, со помош на трик, некои многу невозможно transpositions. "
Paul A. Lelekis, Поврзување Прстен Списание 6/9/2014
Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ви благодариме!!!

R

Додатоци на производи