.

.

Центрифугални со ITR вклучително и од страна на Магика Balay и Сини Круна close-up улица фаза лебди магија трикови производи играчки

Центрифугални со ITR вклучително и од страна на Магика Balay и Сини Круна close-up улица фаза лебди магија

DEN 368.16
Од стока


Сега !!! 3pcs за 10%попуст !!! ОПИС
Центрифугални е камен-темелник ефект во Магика Balay е репертоар, повеќе од една деценија. Позајмуваат паричка, bottlecap, или прст прстен и веднаш да го направи тоа спин и лебди во средината на воздух. Користат Различни Позајмена Објекти. Објектот глајд модели од рака на рака и може да бидат веднаш предадени назад кон неговиот сопственик. Можете исто така да се направи прстен земјиште во право на вашиот прст! Центрифугални доаѓа целосно опремени со Невидлива Нишка Ролна (ITR), така што можете да почнете да лебди веднаш!
Центрифугални е директен, моќен ефект кој добива неверојатни реакции бидејќи сте веднаш levitating позајмен објект. Луѓе инстиктивно знаат дека ова не се некои слабо волшебник е реквизит, ова е нивната содржина.
Магика хитови на улиците за да се изврши оваа визуелно чудо, тогаш ве води во студиото за да го покаже чекор по чекор како да го совладате ефект. Тој дури и се предава на бонус на ефектот кој е совршен за бар, каде што вар оптоварување хопс од работ на вашиот пијалок право во стакло. Совршен мраз-прекинувач!
вклучува трик и настава онлајн се Извинуваме ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ви благодариме!!!

R

Додатоци на производи