.

.

Еден По еден со трик од страна на Крис Webb close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки

Еден По еден со трик од страна на Крис Webb close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки

DEN 369.60
Од стока


Сега !!! 3pcs за 10%попуст !!! ОПИС
На визуелни и логички крај да БИЛО Амбициозни картичка рутина.
Замислете еден, потпишан картичка топење низ целиот дек една карта во еден момент, визуелно!
По доаѓањето на сите на пат кон врвот, на картичката е предаден назад кон гледачот да го задржи! Тие дури и може да се испита дек..Ова финале може да се додаде на крајот на СЕКОЈ амбициозен картичка рутински (или било која картичка рутински ќе се избере). На трик е ѓаволски, методот е едноставен и визуелен е апсолутно луд!
Крис исто така учи 2 дополнителни рутини со користење на 'еден По Еден' Трик и принцип. Оваа група, исто така, вклучува две обичај прави трикови што ќе ви овозможи да се користи со БИЛО палубата.
вклучува трик и онлајн настава
Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ви благодариме!!!

R

Додатоци на производи