.

.

Да се обезбеди Картичка со Симон Jacobs и MagicTao close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки / бесплатен превозот

Да се обезбеди Картичка со Симон Jacobs и MagicTao close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки

DEN 335.04
Од стока


Сега !!! 3pcs за 10%попуст !!! ОПИС вклучува трик и онлајн настава
На гледачите потпишан картичка промени места со празно картичка околу вашиот врат.
Ќе се покаже празно картичка која е во прилог на lanyard околу вашиот врат. Можете да побарате да гледач да се избере и да се потпише било случаен играње картичка. На гледачот потоа се пласира своите потпишан картичка во кутија за карти. Ќе се наведе дека ќе се направи нивниот знак картичка ќе исчезнат. Кога ќе го отворите картичка кутија таму е се уште картичка внатре. Ќе се објасни дека нивната картичка не исчезнат и да покаже дека картичката е сега празно. Потоа можете да ги потсети на гледач кој на почетокот ќе ги покажа празно картичка во прилог на lanyard околу вашиот врат. Кога ќе го вклучите ова повеќе, тој е сега гледачите потпишан картичка. Сè е examinable.
Инстант ресетирате Многу лесно да се направи Сè што може да биде предаден за испитување на крајот, Вклучени се : со целосна објаснувања на два типа на рутини Сите трикови(картички и lanyard). Ние се објасни како да го направите вашиот сопствен refills. Снабдување со свој шпил.
"Го видов ова врши; јас не се измамени дека лошо за долго време!" - Кевин Schaller
"Симон покажа дека мене ова повеќе од 4 години сега. уште тогаш јас се врши ова барем еднаш неделно и тоа никогаш не успева да добие gasp. Таква силна дел од магијата, кои сигурен сум дека вие никогаш не ќе го оставам дома со надвор. јас тоа никогаш не го правам" - Алан Rorinson
Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ви благодариме!!!

R

Додатоци на производи