.

.

Монета Валцер со Трик со Алекс Pandrea и Сини Круна close-up улица фаза монета магија трикови производи играчки

Монета Валцер со Трик со Алекс Pandrea и Сини Круна close-up улица фаза монета магија трикови производи играчки

DEN 623.04
Од стока


Сега !!! 3pcs за 10%попуст !!! ОПИС
Монета Валцер е Алекс Pandrea е да ја преземе класичен фузија парцела во магија, каде што два објекти необјасниво стане еден. Една четвртина е позајмена од гледачот и потпишан со перманентен маркер. На вториот квартал, исто така, е потпишан. Монетите се одржи на прсти и ја тресна заедно, спојување ги во една четвртина дека е потпишан од двете страни! Четврт може веднаш да се испита од страна на гледачот и чува како сувенир!
Монета Валцер DVD карактеристики живее на улица изведби од страна на Алекс Pandrea, снимен во Њујорк и Атлантик Сити. Монета Валцер е практичен и ресетира веднаш, совршен за секоја ситуација. Во студиото, Алекс учи како да се изгради Монета Валцер трик и обезбедува длабински увид во обработка и презентација на рутина. Тој, исто така, учи бонус ефекти кои може да се постигне со еден трик, како што е Монета Преку Гледачот е Рака и на-на-прсти монета наведнуваат. Многу Визуелни Незаборавно Memento Снимен во Висока Дефиниција Dolby Digital Звук Вклучува Набавка на Трик Материјал Неверојатни Бонус Ефекти вклучува трик и настава онлајн
Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ви благодариме!!!

R

Додатоци на производи