.

.

За Смртта Не Ни Дел со DVD Mentalism Магија магија трикови и магија реквизити магија играчки

За Смртта Не Ни Дел со DVD Mentalism Магија магија трикови и магија реквизити магија играчки

DEN 371.00
DEN 411.84
-10 %
Од стока


Мешани цел е на располагање, plz контактирајте со нас.
trademanager : cn 1510648983
Опис Сусам Death Ни Дел/ со DVD/Mentalism Магијата/магија трикови/магија реквизити/магија играчки/како што се гледа на тв/ Бесплатен превозот од CAPM
Постигнатите резултати :
Тоа е едноставно неверојатна приказна со апсолутно необјаснива крај
Џим Critchlow има беспрекорно помеша магија, mentalism и раскажување приказни за да се создаде уникатен момент од чудење, што остава гледачите навистина вчудоневидени. Кога се изведуваат во право време, не постои апсолутно ништо што може да го следат овој ефект.
Користење на некои стари свадба фотографии од парови во брак од последните 80 години и презентација која едноставно треба да биде вистина (нели?) Џим е создаден еден од најпознатите извонредно моќен предвидување на ефектите дека некогаш ќе се изврши.
Меморијата на сведоци 'Til Death Ни Дел зрачи со гледачите долго откако работата е завршена и повеќето кои го види тоа не го гледаат тоа како и било каков вид на 'трик' на сите. Тоа е едноставно неверојатна приказна со апсолутно необјаснива крај.
Откако ќе купите магија реквизити од тука, јас ќе ви испрати на производи наставата преку е-маил ако треба!!!
1 пратката е бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме ПРОЗОРЦИ и др или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас во врска со превозот. Ние може да се прилагоди на превозот цена за вас.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : cn 1510648983 ,пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

R

Додатоци на производи