.

.

5pcs 52mm 2BA Пикадо род Алуминиумски Решетки Пикадо Шарени Елоксирани - Црна

5pcs 52mm 2BA Пикадо род Алуминиумски Решетки Пикадо Шарени Елоксирани - Црна

DEN 61.00
DEN 66.24
-8 %
Од стока

Лесен и трајни алуминиумска конструкција Супер сплит за лесно прилагодување на лет Наведени за подобра рамнотежа Стилот на еден прстен, боја елоксирани Идеален да го замени стариот uses Lightweight и издржливи алуминиумска конструкција
Супер сплит за лесно прилагодување на лет
Наведени за подобра рамнотежа
Стилот на еден прстен, боја елоксирани
Идеален да го замени стариот користи
Многу 5pcs пикадо шахтите алуминиум, тенок и лесен, но силни и издржливи.
Овие пикадо прачки се подели со голема прецизност за подобро да одговара за лет.
Карактеристики :
Должина : околу.52mm / 2 инчи
Жица со дијаметар : прибл.4, 5mm
Материјал : Алуминиум
Боја : црна
Пакетот вклучува : 5 x Пикадо род
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

R

Додатоци на производи