.

.

Gazzo Исфрлат Надвор Палубата со Палубата) од Gazz close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки / бесплатен превозот

Gazzo Исфрлат Надвор Палубата со Палубата) од Gazz close-up улица фаза картичка магија трикови производи играчки

DEN 659.04
Од стока


Сега !!! 6pcs за 10%попуст !!! ОПИС ние продаваме е трик и Инструкции видео онлајн
Ќе заврши на палубата во гумени бендови и фрли надвор на punter во публиката.
Како твојот грб е вклучена, ќе му се укаже за да ја отворите палубата било каде тој сака и се сеќавам на еден од карти.
Пак ќе се укаже на него да се фрли на палубата на некој во публиката. Тоа лице е наложено да го стори истото. Ова е направено за да се пет различни punters.
Со Gazzo рутинска ќе имаат шест луѓе да стои. Ќе се продолжи за името, секој човек картичка и пет од луѓето кои ја погледна картичка ќе седнат.
Како кулминација се уште ќе имаат еден човек стои, и тој ќе се каже дека вие се уште не е именуван неговиот картичкашто го прави за проблематична ситуација. Така ќе го побара од него, "Ако јас го името на вашата картичка гласно, ќе седнам. Дека името на неговата картичка, и тој седнува. Ќе добиете стои овации Gazzo стил.
Вкупно чудо. Не е тешко да се справат.
Производителот Вели
Gazzo е Исфрлат Надвор Дек е производ на години на перформанси во градските центри и зафатени улиците низ светот. Она што го одделува ова палубата од другите, е нејзината флексибилност (тоа може да се врши за мали до ОГРОМНА толпа народ, било каде од улица агол на вечерта театар show) и моќен удар-од целната (Тоа убедува публиката надвор сенка на сомнеж дека сте знаеле *точно* кои картичка секој само *мисла* на). Помалку искусни магионичари може да ги види како незначителни, но суптилностите дека Gazzo го стави во Исфрлат Надвор Палубата зема од уредни mentalism парче да се работи професионално на репутацијата на одлуки.
Gazzo е една од најпознатите легендарниот улични изведувачи во светот, и тој го помина својот живот рафинирање неговото творештво и неговата магија. На алатки кои тој ги користи за контрола и да се забавува народот се прецизност дотеран и подготвени за професионална употреба.
Ве молиме имајте во предвид : Gazzo беше доволно љубезни да се вклучат неговата "Градник Замолчени" на ова DVD. Gazzo прашува што магионичари ве молиме да не ја користите оваа замолчени, бидејќи тоа е еден голем дел од Gazzo тековните шоу. Ќе ви се допаднат гледаат Gazzo на Градник Замолчени, и мислиме дека тоа ќе ве инспирира да создаде замолчени на свој.
Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ви благодариме!!!

R

Додатоци на производи