.

.

SEWS Пијано 88 Тастатура Заштитна Нечистотија-доказ Покријте ја со Мека Волна

SEWS Пијано 88 Тастатура Заштитна Нечистотија-доказ Покријте ја со Мека Волна

DEN 141.60
Од стока


Направени од волна, мека и издржливи. Прибл. 127cm/50in во должина и 14.5 cm/5.7 во ширина. Мек материјал, заштита 88 забелешка тастатура или пијано од нула и прашина. Направени од волна, мека и издржливи.
Прибл. 127cm/50in во должина и 14.5 cm/5.7 во ширина.
Мек материјал, заштита 88 забелешка тастатура или пијано од нула и прашина.
Овој објект е добар во заштита на копчињата со броеви од 88-забелешка тастатура или пијано од нула и прашина.
Материјал : Волна
Производ големина : 127 * 14.5 * 0.2 cm / 50 * 5.7 * 0.07 во
Answer : ___________________________ Note : пијано покажа дека на фотографиите не е вклучена.
Пакет Листа : 1 x Маска
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

R

Додатоци на производи