.

.

DRSSTC Тесла Калем, Лак Interrupter, Interrupter

DRSSTC Тесла Калем, Лак Interrupter, Interrupter

DEN 2784.00
Од стока


Се применува за големи, средни, мали, DRSSTC, SSTC, SKPSSTC и други Тесла калеми, заеднички на владата и музика режим на флексибилен префрлување, влакна, коаксијален двоен излез. Школката се изработени од алуминиумска легура со ласерски букви и отворање. Тоа е исклучителна, убава, светло и практични. Наведени за време од четири години, широко се пофали со ентузијасти, е сега се должи на развојот на нови производи, замена, посебна дозвола за продажба. На корисен модел се состои од лак за гасење на кутија, а адаптер, оптички влакна, со коаксијален линија и аудио линија.
На основни поени knob може да се прилагоди во насока на стрелките на часовникот до максимум, и кога се игра, тоа треба да биде поставено на 2/3. ONTIME knob е со вклучите функцијата, стрелките на часовникот пресврт малку отворена, продолжи да завртка за контрола ontine се зголеми, мали DRSSTC употреба кога knob калибрација не е повеќе од 11 часот позиција, Средни DRSSTC, генерално, не се повеќе од половина.
М тезги се музички сцени кои бараат аудио линии да бидат поврзани со мобилен телефон или компјутер, и се игра посебни музика која е обработена од страна на софтвер (кој може да биде оставен со поштенско сандаче ако треба музика), и лак емитува музика. Г менувачот е во обичните mode, и лак може да се отстрани без извор на звук.'

Тип:
Клима Уред Делови
R

Додатоци на производи