.

.

Висок квалитет на авто AC компресор DKV08R за Nissan Latio/Tiida 92600-ED07A 506021-7470

Висок квалитет на авто AC компресор DKV08R за Nissan Latio/Tiida 92600-ED07A 506021-7470

DEN 5700.00
DEN 6000.00
-5 %
Од стока

Авто делови ac компресор DKV08 R за Nissan Latio/Tiida 92600-ED07 A
Item ID : HY-CH538
Опис : Компресор ID : DKV08 R Макара : 7 Жлебови Спојки Макара Дијаметар : 114mm Volt : 12 V Ладилни : R 134a
Автомобилски клима уред компресор
ac компресор , се Произведуваат во Кина
Врвен квалитет произведени во Кина клима уред компресор/kompressor
ЗА Nissan Latio/Tiida 2007-2009
ОЕМ Дел Број
92600 ED000
92600-ED07 A
506021-7470
Компресор картон пакет покаже :
За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу :
1. за Russain клиенти :
Pls оставите вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешно.
2. за Бразилската клиенти :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
3. Ние може да напише било која вредност на стоката вашата цел на превозот фактура, која може да помогне во намалување на царинската такса.Така ќе ни даде порака по нарачка
Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработка.
Се направи со цел :
Пред да нарачате, ве молиме, повторно да ги проверите тоа е точниот производ на што треба. Или испратете ни го вашиот резервен дел за да бидете сигурни кој модел ќе го сакате. Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 3-7 дена откако плаќање во готово. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински' такси, царини и други увозни давачки.
Далечински областа на превозот адреса :
Ако вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!!
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот и предмети вратени се оригинални во нивниот статус. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци.
Една година Гаранција :
Ние обезбедуваат 1 година бесплатен одржување; купувачите треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе ја прими стоката, ние ќе го поправи или да го промените нов дел.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Фабриката Агол :
Компресор тестирање :
Магацин :
Топло добредојде вашата нарачка наскоро ! Ние ќе ви ги даде нашите најдобри производи и услуга ! Ајде да започнете со цел сега .

Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Објектот Висина:
20mm
Производителот Дел Број:
92600ED000 92600-ED07A
Материјал Тип:
AL
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бучава(dB(A)):
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Објектот Должина:
26mm
Објектот Тежина:
8kg
Објектот Ширина:
25mm
Бренд Име:
UNOCAR
Напон:
12V
Влезна Моќност(W):
NA
Item ID:
HY-CH538
компресор ID:
DKV08R
макара:
7PK
ОЕМ:
92600ED000 92600-ED07A 506021-7470
R

Додатоци на производи