.

.

РС-008 Бесплатен превозот 1pc квалитетот 18 инчен дрвени рулет тркала, со Дијаметар од 45см

РС-008 Бесплатен превозот 1pc квалитетот 18 инчен дрвени рулет тркала, со Дијаметар од 45см

DEN 15744.00
Од стока


Квалитетот 18 инчен дрвени рулет тркала
45см (18inch) делукс дрвени рулет тркала
Солидна ПЕПЕЛ дрвени тркала,месинг бедем,двојно лого со 2pcs 15mm рулет топка(3g)
Пакување : 1pc/пена пакување/цтн
Внимание Ве Молиме :
Постојат "0" тип и "00" тип за избор.
Без requiremet (или редослед порака) кога ќе поставите вашата нарачка, ние ќе ги разгледа треба единствена 0 видот и ќе го организира единствена 0 рулет тркало за вас.
Ви благодариме!
Превозот :
Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост. Нормално тоа ќе се 15-25 работни дена, откако беше објавено од страна на воздух mail. Понекогаш тоа ќе биде одложен бидејќи на царинските или времето проблем, и веројатно се прошири на 30-45days во различни случаи.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
20-25 дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Европски
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Азија земја
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Африка земјата
Кина пост воздух mail
25-40 дена
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Испорака :
По завршувањето на вашиот плаќање, вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена. Ние ќе ја испрати својата парцела во Кина Пост рок од 7 работни дена. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Ако не сте задоволни со производите што сте го добиле, ве молиме испратете го врати во рок од 15 дена, со претходно платени товарни за пратката во вашиот крај. Во меѓувреме ве молиме да се осигурате објектите се во оригиналната услови. Било каква штета или загуба за вратени стоки, купувачот ќе ја преземе одговорноста без наплата. Тоа е купувачот одговорност да бара од логистичка компанија за штета или загуба во текот на долго патување, превоз.
Повратни информации :
Ние високо го цениме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбедиме решенија сте задоволни.

Тип:
Мулти-Игра
Број На Модел На:
45см
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи