.

.

4 Единица 4*10W Бела Боја Led Матрица Движи Главата Светлина Кри Четири Главата Зрак Движи Главата Светлина 9/28CHs 120W Led Лента Зрак Светлина

4 Единица 4*10W Бела Боја Led Матрица Движи Главата Светлина Кри Четири Главата Зрак Движи Главата Светлина

DEN 57600.00
Од стока


Спецификација за производ НАПОН : 90-240 V AC,50/60 HZ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ : 120 W LED : 4 ПАРЧИЊА 10 W висока моќност бела LED Исклучително Долг Живот : 5000 Hr и ниска потрошувачка на енергија DMX канал : 9/28channels Strobe : ефект со 1~25flashes во секунда и пулсот ефект Пан : 540degree Навалување : 265degree Контрола на владата : DMX512/Господар-Роб/Авто се кандидира Претходно програма : 9/28 изграден во програми може да биде повикан преку DMX контролор Тежина : 8kg Пакување големина : 117*17*22cm

R

Додатоци на производи