.

.

Gigertop 700W Led Confetti Фонтана Машина DMX512 ВО/ОД Контрола Инка Confetti Spout Хартија Складирање Покрие Програмабилни Пука

Gigertop 700W Led Confetti Фонтана Машина DMX512 ВО/ОД Контрола Инка Confetti Spout Хартија Складирање Покрие

DEN 23280.00
Од стока


Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Број На Модел На:
TP-T193B
Напон:
90-240V
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
700W
Име на производ:
Флеш confetti фонтана
Напон:
AC100V/220V
моќност:
700W
Контрола на начин:
dmx512
Начин на пакување:
картонска кутија
Led светилки:
15pcs 3W бела
Warrany време:
1 година
сертификација:
CE, ROHS
Paper size одговара за:
0.6 см*0.6 см сребрена боја на хартија
Место на Потекло:
Гуангжу Град
R

Додатоци на производи