.

.

RGBW 4 Главата се Движи Главата Светлина 4pcs*10W 4IN1 Led Матрица Движи Главата Светлина Лер Зрак Фаза Светлина 13/39DMX CHs Led Лента Зрак Светлина

RGBW 4 Главата се Движи Главата Светлина 4pcs*10W 4IN1 Led Матрица Движи Главата Светлина Лер Зрак Фаза Светлина

DEN 59520.00
Од стока


Спецификација за производ НАПОН : 90-240 V AC,50/60 HZ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ : 120 W LED : 4 ПАРЧИЊА 10 W висока моќност RGBW 4 во 1 ДОВЕДЕ. Исклучително Долг Живот : 5000 Hr и ниска потрошувачка на енергија DMX канал : 13/39channels Strobe : ефект со 1~25flashes во секунда и пулсот ефект Навалување : 265degree пан : 540 степен Контрола на владата : DMX512/Господар-Роб/Авто се кандидира Претходно програма : 8 изграден во програми може да биде повикан преку DMX контролор Тежина : 8kg Пакување големина : 117*17*22cm

R

Додатоци на производи