.

.

RGBW 4 Главата се Движи Главата Светлина 4pcs*10W 4IN1 Led Матрица Движи Главата Светлина Лер Зрак Фаза Светлина 13/39DMX CHs Led Лента Зрак Светлина

RGBW 4 Главата се Движи Главата Светлина 4pcs*10W 4IN1 Led Матрица Движи Главата Светлина Лер Зрак Фаза Светлина

DEN 59520.00
Од стока


Спецификација за производ НАПОН : 90-240 V AC,50/60 HZ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ : 120 W LED : 4 ПАРЧИЊА 10 W висока моќност RGBW 4 во 1 ДОВЕДЕ. Исклучително Долг Живот : 5000 Hr и ниска потрошувачка на енергија DMX канал : 13/39channels Strobe : ефект со 1~25flashes во секунда и пулсот ефект Навалување : 265degree пан : 540 степен Контрола на владата : DMX512/Господар-Роб/Авто се кандидира Претходно програма : 8 изграден во програми може да биде повикан преку DMX контролор Тежина : 8kg Пакување големина : 117*17*22cm

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-L410A
Име на производ:
4X10W RGBW led движи главата бар зрак светлина
Боја емитуваат:
RGBW боја мешање 4in1
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
DMX Канал:
13/39Dmx Chs
Напон:
90V-240V
моќност:
120W
Led количина:
4*10W САД luminus led светилки
Пан/навалите степен:
540/265 степен
Производ гаранцијата време:
1 година
Начин на пакување:
Картонска кутија ( лет случај опционално)
R

Додатоци на производи