.

.

6PCS DMX512 DMX Dfi DJ Безжичен систем Примачот или Испраќачот 2.4 G

6PCS DMX512 DMX Dfi DJ Безжичен систем Примачот или Испраќачот 2.4 G

DEN 8639.00
DEN 8639.04
-0 %
Од стока


Контакт Со Нас На :
Ние стоиме зад нашите производи. Работна состојба
LED постојано осветлени.
Зелена LED блиц : примање на
4). За оние
оставајќи netual или негативни повратните информации без контакти,тие ќе го изгуби гаранција и сите
по-продажбата на услугата . Притиснете "Копче" копчето за да го поставите истото ID вредноста на преносливите одбор и примени одбор. Ве молиме јавете ни се за размена во рок од 7 дена од времето ќе го примите објект.

R

Додатоци на производи