.

.

Попуст Цена TP-G3044-6IN1 Smart DJ Батеријата Напојува Безжична DMX LED ЛЕНТА светлина 9pcs 18W RGBWA 6 ВО 1 ПРЕДВОДЕНА Фаза Осветлување Бар

Попуст Цена TP-G3044-6IN1 Smart DJ Батеријата Напојува Безжична DMX LED ЛЕНТА светлина 9pcs 18W RGBWA 6 ВО

DEN 13152.00
Од стока


Карактеристики
Напојување : AC110 V-250 V
Фреквенција : 50-60 Hz
Потрошувачка на енергија : 160 W
Капацитетот на батеријата : 23000 MAH литиум батерија
Извор на светлина : 9pcs 18 W висока осветленост 6 во 1 led диоди
Боја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 ( 5 IN1 е задолжително, цената е пониска)
Светилка живот : 6-10 десет илјади часа
LED агол : 30(±5) степен
PWM Фреквенција : 2000 Hz, HD Видео Треперење Бесплатно
Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата
Контрола на канали : 6/10 chs
Контрола на владата : DMX512, master/роб, авто, звук на активен, безжични, телефон стан.
Автоматско модел (по функција копче) : промена на бојата, боја strobe, боја dimmer, боја на постепена промена/боја скок промена
Работата мени : 4 цифрен дигитален LED дисплеј
Пакување големина : 600*180*200mm
Н. Ж : 5.5 килограми
G. W : 6.5 кг

R

Додатоци на производи