.

.

Freeshipping TP-D29 на Кинг Конг на Осветлување Контролер 1024 DMX Конзола со Личноста Градител на Софтвер се Изгради Во Програмата USB СВЕТИЛКА

Freeshipping TP-D29 на Кинг Конг на Осветлување Контролер 1024 DMX Конзола со Личноста Градител на Софтвер

DEN 26400.00
Од стока


Превозот, вклучувајќи :
DMX Контролор
1pcs led светилка
1pcs Празни USB
1pcs CD (настава видео внатре)
1pcs прирачник книга
1pcs моќ кабел
* стандард пакување начин е двоен картонска кутија
*лет случај пакување е задолжително. цената е 100 USD
* на контролорот казнената во кина е кинески. ние ќе им понуди на англиската верзија да странство земјата.
DMX канал
1024
Тела
96
Канали за секоја тела
40 основно + 40 фина мелодија
Библиотека
Avolite Бисер R20 библиотека поддржани
Ре-скоро Тела адреса
Yes
Swop Пан/Навалите
Yes
Обратна канал излез
Yes
Канал падина измена
Yes
Сцена
60
Сцени да се кандидира истовремено
10
Сцена чекор
600
Време контрола на сцени
Исчезнат во/надвор, LTP падина
Форми за секоја сцена
5
Сцена и dimmer со лизгачот
Yes
Испреплетени сцена
Yes
Копчето контролира сцената
Yes
Обликот генератор
Форми на Dimmer, Пан/Навалите, RGB, CMY, Боја, Gobo, Ирис и Фокус
Форми за да се кандидира истовремено
5
Господар лизгачот
Глобални, репродукција, тела
Во реално време затемнување
Yes
Канал вредност од воланот
Yes
Канал вредност од страна на лизгачот
Yes
Dimmer со лизгачот
Yes
USB Меморија
FAT32 поддржани

R

Додатоци на производи