.

.

Freeshipping TP-D29 на Кинг Конг на Осветлување Контролер 1024 DMX Конзола со Личноста Градител на Софтвер се Изгради Во Програмата USB СВЕТИЛКА

Freeshipping TP-D29 на Кинг Конг на Осветлување Контролер 1024 DMX Конзола со Личноста Градител на Софтвер

DEN 26400.00
Од стока


Превозот, вклучувајќи :
DMX Контролор
1pcs led светилка
1pcs Празни USB
1pcs CD (настава видео внатре)
1pcs прирачник книга
1pcs моќ кабел
* стандард пакување начин е двоен картонска кутија
*лет случај пакување е задолжително. цената е 100 USD
* на контролорот казнената во кина е кинески. ние ќе им понуди на англиската верзија да странство земјата.
DMX канал
1024
Тела
96
Канали за секоја тела
40 основно + 40 фина мелодија
Библиотека
Avolite Бисер R20 библиотека поддржани
Ре-скоро Тела адреса
Yes
Swop Пан/Навалите
Yes
Обратна канал излез
Yes
Канал падина измена
Yes
Сцена
60
Сцени да се кандидира истовремено
10
Сцена чекор
600
Време контрола на сцени
Исчезнат во/надвор, LTP падина
Форми за секоја сцена
5
Сцена и dimmer со лизгачот
Yes
Испреплетени сцена
Yes
Копчето контролира сцената
Yes
Обликот генератор
Форми на Dimmer, Пан/Навалите, RGB, CMY, Боја, Gobo, Ирис и Фокус
Форми за да се кандидира истовремено
5
Господар лизгачот
Глобални, репродукција, тела
Во реално време затемнување
Yes
Канал вредност од воланот
Yes
Канал вредност од страна на лизгачот
Yes
Dimmer со лизгачот
Yes
USB Меморија
FAT32 поддржани

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-D29
Напон:
90-240V
Име на производ:
KINGKONG 1024 Фаза Светлина Контролер
Напон:
AC100V-220V
DMX Канал:
1024
тела:
96
Канали за секоја тела:
40 основно + 40 фина мелодија
библиотека:
Avolite Бисер R20 библиотека поддржани
USB Меморија:
FAT32 поддржани
Место на Потекло:
Гуангжу Град
Производ гаранцијата време:
1 година
Начин на пакување:
картонска кутија за пакување (лет случај опционално)
R

Додатоци на производи