.

.

5pcs/многу Ѕвезда 922 Термички Проводници Heatsink Гипс Силикони Маснотии Лепило за Ладење Паста Соединение Лепак За Топлина Мијалник Леплива

5pcs/многу Ѕвезда 922 Термички Проводници Heatsink Гипс Силикони Маснотии Лепило за Ладење Паста Соединение

DEN 264.00
Од стока


Име : ЅВЕЗДИТЕ-922 5g
Карактеристики : 100% сосема нов
Коефициент на топлинска спроводливост : >0.671 W/m-k
Термички отпор :
Се користи за : Чип, CPU, Меморија, Северна мост, Јужна мост, VGA картичка, Други топлина дисипација дел
Нето Тежина : 5g Боја : сребрена(Пакет)

R

Додатоци на производи