.

.

Оригиналната за razer RZ09 0168 ПЛОЧА Работи Совршено

Оригиналната за razer RZ09 0168 ПЛОЧА Работи Совршено

DEN 16800.00
Од стока

Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Вашето задоволство е наша цел.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
ГАРАНЦИЈА
1.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
KOOLASON
Почетен Датум:
2013
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани-треба ПРОЦЕСОРОТ поддршка
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Чипсет:
Intel H77
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
GS70
Меморија канал:
Двојно
R

Додатоци на производи