.

.

ДЕЛТА DC BRUSHLESS KSB05105HC DC5V0.45A -AH70 лаптоп вентилаторот за ладење

ДЕЛТА DC BRUSHLESS KSB05105HC DC5V0.45A -AH70 лаптоп вентилаторот за ладење

DEN 777.00
DEN 863.52
-10 %
Од стока


Бренд Име:
Делта
R

Додатоци на производи