.

.

1 Парче Gdstime 92mm x 25мм 9225 USB 5V 9cm Ракав Brushless DC VGA Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Компјутер Случај Кулер за Ладење Вентилатор 92

1 Парче Gdstime 92mm x 25мм 9225 USB 5V 9cm Ракав Brushless DC VGA Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Компјутер Случај Кулер

DEN 334.00
DEN 393.12
-15 %
Од стока


Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB Вентилатор
Параметри :
Димензии : 92x92x25mm
Конектор : USB
Номинална Напон : DC 5 V
Номинална Струја : 0.25 - 0.3 Amp
Номинална Брзина : 2500±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 54.8 CFM
Бучава : 31.2±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 25cm
Тежина : 80g/еез
Пакување Вклучуваат : 1 buc

Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
USB
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
GC9225S5V-USB-1G
Сертификат:
CE& ROHS
живот:
35000H
Материјал:
Пластични
конектор:
USB
номинална брзина:
2500 вртежи во минута
is_customized:
Yes
Бучава:
31.2 велика британија
Фан Големина:
92x92x25mm
Имајќи:
Sleeve
Volt:
5V
R

Додатоци на производи