.

.

Нови Оригинални NMB-МАТ 1611RL-04W-B76 BA1 40*40*28MM 12V 0.47 4 жици вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални NMB-МАТ 1611RL-04W-B76 BA1 40*40*28MM 12V 0.47 4 жици вентилаторот за Ладење

DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %
Од стока


NMB-МАТ
Модел : 1611 RL-04 W-B76 BA1
Напон : DC 12 V
Актуелни : 0.47 На
Големина на : 40 * 40 * 28mm
Имајќи : Dual топката имајќи
Инсталации : 4-жица терминали како што се слики со вистински фотографии

Волумен На Воздух:
30CFM
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Примена:
Компјутер Случај
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
1611RL-04W-B76
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
NMB
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
4028
Модел:
1611RL-04W-B76
R

Додатоци на производи