.

.

Нови Оригинални NMB-МАТ 1611RL-04W-B76 BA1 40*40*28MM 12V 0.47 4 жици вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални NMB-МАТ 1611RL-04W-B76 BA1 40*40*28MM 12V 0.47 4 жици вентилаторот за Ладење

DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %
Од стока


NMB-МАТ
Модел : 1611 RL-04 W-B76 BA1
Напон : DC 12 V
Актуелни : 0.47 На
Големина на : 40 * 40 * 28mm
Имајќи : Dual топката имајќи
Инсталации : 4-жица терминали како што се слики со вистински фотографии

R

Додатоци на производи