.

.

5 КОМПЈУТЕРИ МНОГУ Gdstime Кулер 50mm 50 x 50 x 10мм 5010s DC 5V 2Pin Brushless Радијатор Фан

5 КОМПЈУТЕРИ МНОГУ Gdstime Кулер 50mm 50 x 50 x 10мм 5010s DC 5V 2Pin Brushless Радијатор Фан

DEN 380.00
DEN 431.52
-12 %
Од стока


DC 5 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm го исклучите 5010s Ладење Heatsink Радијатор
Параметри :
Димензии : 50x50x10mm
Конектор : PH2.54-2 P
Номинална Напон : DC : 5 V
Номинална Струја : 0.18 Amp
Номинална Брзина : 4500±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 9.55 CFM
Бучава : 25±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 17cm
Тежина : 18g/еез
Пакување Вклучуваат : 5 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

R

Додатоци на производи