.

.

Нови Оригинални NMB 2410SB-05W-B20 E01 24V 0.05 НА 6CM 6025 вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални NMB 2410SB-05W-B20 E01 24V 0.05 НА 6CM 6025 вентилаторот за Ладење

DEN 432.00
DEN 480.00
-10 %
Од стока


nmbtc.com/pdf/dcfans/2410sb.pdf
NMB
Големина : 60 * 60 * 25 MM
Напон ; 24 V
Актуелни : 0.05 На
Нови оригинални две-жица фан

R

Додатоци на производи