.

.

SUNON ME92251V3-000C-G99 12V 9225 1.3 W брзо ладење вентилатор

SUNON ME92251V3-000C-G99 12V 9225 1.3 W брзо ладење вентилатор

DEN 693.00
DEN 911.52
-24 %
Од стока


Бренд : Sunon
Големина : 92 * 92 * 25mm
Напон : 12 V
Актуелни : 0.108 На
Инсталации : три линии со пиштол

R

Додатоци на производи