.

.

SXDOOL вентилаторот за ладење 220V UF-12A23 BTH 12038 двојна топката имајќи axial кулер

SXDOOL вентилаторот за ладење 220V UF-12A23 BTH 12038 двојна топката имајќи axial кулер

DEN 1197.00
DEN 1391.52
-14 %
Од стока

R

Додатоци на производи