.

.

Оригиналниот SANYO 109S005 100V 0.18/0.16 НА алуминиумска рамка 12038 12CM вентилатор

Оригиналниот SANYO 109S005 100V 0.18/0.16 НА алуминиумска рамка 12038 12CM вентилатор

DEN 2600.00
DEN 3023.52
-14 %
Од стока


Бренд : Sanyo
Напон : 100 V
Моќност : 14/12 W
Номинална струја : 0.25 A/0.22 На
Актуелната тековна : 0.18 A/0.16 На
Брзина : 2700/3100 RPM
Струење : 83/95.4 CFM
Притисок : 55.9/65.7 PA
Бучава : 40/43 DBA
Тежина : 550 G

R

Додатоци на производи