.

.

Sanyo 109L1224G101 24V 0.5 A 12038 120mm инверторот вентилаторот за ладење

Sanyo 109L1224G101 24V 0.5 A 12038 120mm инверторот вентилаторот за ладење

DEN 2022.00
DEN 2351.52
-14 %
Од стока


Бренд : Sanyo
Големина : 120 * 120 * 38mm
Напон : 24 V
Актуелни : 0.5 A
Потекло : Јапонија

R

Додатоци на производи