.

.

Трговија на големо Nidec TA150DC C34957-58 12V 0.29 НА 4028 40mm 4cm сервер за Cisco switch фан

Трговија на големо Nidec TA150DC C34957-58 12V 0.29 НА 4028 40mm 4cm сервер за Cisco switch фан

DEN 583.00
DEN 767.52
-24 %
Од стока


Модел : TA150 DC B34957-33
Димензии : 40 * 40 * 28mm
Напон : 12v
Актуелни : 0.29 На

R

Додатоци на производи