.

.

HUION H640P 6 x 4 инчен Ultralight Дигитални Таблети Графика Цртање Пенкало Таблета со Батерија-Слободен 8192 Нивоа Пасивни Пенкало за OSU

HUION H640P 6 x 4 инчен Ultralight Дигитални Таблети Графика Цртање Пенкало Таблета со Батерија-Слободен 8192

DEN 5691.00
DEN 8129.76
-30 %
Од стока


HUION H640 P 6 x 4 инчен Ultralight Дигитални Таблети Графика Цртање Пенкало Таблета со Батерија-Слободен 8192 Нивоа Пасивни Пенкало за OSU

Тип:
Дигитални Таблети
Пакет:
Yes
Резолуција на односот на:
5080lpi
Материјал:
Пластични
Таблета должина:
26cm
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Графички Таблети
Број На Модел На:
H640P
Притисок Нивоа:
8192
Таблета Ширина:
Cm 14.7
Бренд Име:
HUION
Пенкало Технологија:
Батеријата-Слободен Електромагнетни Резонанца
дигитално пенкало:
PW100
димензија:
260 x 147.7 x 8 mm
работна површина:
160 x 100 mm (6.3 x 3.9 инчи)
Сетилните Висина:
10 mm
Извештајот Го Оценувате:
233PPS
Притиснете Ги Копчињата За:
6 Прилагодено Притиснете Ги Копчињата За
OS поддршка:
Windows 7 оперативниот систем Mac OS 10.11 или подоцна
боја:
Црна
Нето тежина:
497g
R

Додатоци на производи