.

.

Келнерот сервис повикувајќи систем, пет копчиња табела картичка предавателот, екран приемник екранот повик на функција, ресторан vip пејџер

Келнерот сервис повикувајќи систем, пет копчиња табела картичка предавателот, екран приемник екранот повик

DEN 11039.52
Од стока

Келнерот сервис повикувајќи систем, пет копчиња табела картичка предавателот, екран приемник екранот повик на функција, ресторан vip пејџер
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)
Фото и Опис
Безжичен приемник WPE1800 погоден за мулти копчиња повик buttom, со две група цифри, на 3 цифри може да се постави како соба/табела број 2 цифри може да се постави како клиенти треба, на пример, "01" значи цел, "02" значи треба да пијат, "03" значи услуга, "04" значи проверка, итн. Тоа би можело да се подобри клиенти satification.
1.различни подносители на барање може да се разликува кај различни прашува музика
2.авто обнова на екран
3.приказ 2-цифрениот број со функција број следи
работа со мулти-копчето подносители на барање
4.супер сигнал примање на далечина
Табела картичката за повикување копчиња со lampion. Кога го притискате копчето копчиња, шарени, транспарентни и светло visualeffect ќе се покаже од страна на сина светлина на јачина на светилка.
Applicati на
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.
Плаќање
Aliexpress плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Нашите singcall безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.
3wireless paging (пејџер) систем,безжични paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, сестра на повик систем, болница медицинска сестра повик систем, медицинска сестра, која ги повикува систем, ресторан безжична повик, пејџер systm, singcall , singcall види, singcall paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер, wirelress paging (пејџер) систем, singcall повикувајќи систем, singcall, безжични келнер повик систем, келнер повикувајќи систем, безжични повикувајќи систем,редот систем за управување со задача систем,на дното на екранот,задача број системи,безжични медицинска сестра повик систем,редот wireless,ресторан безжична повик,безжични повикувајќи систем ресторан, ресторан безжична нарачување систем,јавете се на ѕвончето,болница безжична медицинска сестра повик систем,увеселителен парк пејџер,испраќачот, примачот, џерси,подарок ресторан пејџер, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок

R

Додатоци на производи