.

.

YIDATON Продолжен Кожа Мека Случај Holster за Baofeng УВ-5R двонасочна Радио FM TYT ТИ-UVF9 ТИ-F8 ТИ-UVF9D Воки Токи УВ 5R

YIDATON Продолжен Кожа Мека Случај Holster за Baofeng УВ-5R двонасочна Радио FM TYT ТИ-UVF9 ТИ-F8 ТИ-UVF9D

DEN 309.00
DEN 441.60
-30 %
Од стока


Продолжен Кожа Мека Случај Holster за Baofeng УВ-5 R 3800m Ah двонасочна Радио FM TYT ТИ-UVF9 ТИ-F8 ТИ-UVF9 D Воки Токи УВ 5 R
Опис На Производот :
Тоа е широко се користи од страна на луѓе кои работат во полициска станица, воена, болница, безбедност канцеларија, ресторан и на многу други места.
1. На Вештачка Кожа Мека Случај е Посебно прилагодена за сите притискање на копчиња.
2. Транспарентен ПВЦ за јасно да се гледа и го заштитува LCD екранот.
3. 9-дупки дизајн за зборување и слушање гласно.
4. Материјал : Вештачка кожа, транспарентен ПВЦ.
5. Случај Димензија : 16x6.5x4.5 (cm)
6. Тежина : 68g.
7. Применуваат на радио модели :
BAOFENG : УВ-5 R, УВ-5 R Плус, УВ-5 RA, УВ-5 RA Плус, УВ-5 RE Плус, УВ-5 RB УВ-5 RC
TYT : TH-F8, ТИ-F8 D, ТИ-UVF9, ТИ-UVF9 D
RONSON : УВ-8 R
Она што е Во Пратката :
1 x Продолжен Мека Случај за BAOFENG УВ-5 R
1 x Рамо, Рака

Разговор Опсег:
зависи од радио
Is_Display:
No
Број На Модел На:
5R Долго торба
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Бренд Име:
YIDATON
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
зависи од радио
R

Додатоци на производи