.

.

Трговија на големо оптички печ кабелот водоотпорен Отворен armoured/unarmoured влакна ВО странска валута-LC / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 /10Meter

Трговија на големо оптички печ кабелот водоотпорен Отворен armoured/unarmoured влакна ВО странска валута-LC

DEN 4328.00
DEN 4555.20
-5 %
Од стока


Ви благодариме за вашиот заинтересирани !
Ако итно треба или особено нарачате ве молиме контактирајте не по шопинг количка ИЛИ Масажа нас, ние секогаш сме на линија!
може да се организира превозот од DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, ТНТ, SF EXPRESS, ПАТАРИНА, ПОСЕБНА ЛИНИЈА-YW, РУСКИ ВОЗДУХОТ, ARAMEX брзо.
На располагање БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК !!

Опис :
Оклопни отворено влакна печ кабелот се користи за антена,и базна станица далеку пренос.Оптички влакна patch кабел е вид на внатрешна/надворешна печ мозок, изградена на LSZH кабел со 7.0 мм дијаметар,со вода за блокирање aramid предиво и УВ отпорни на црна надвор јакна.HX произведува ЦЕЛОСНА ARMOURED patchcord за суровата средина,особено за глодар отпор и птица отпор.
Карактеристики :
Добри механички и еколошки карактеристики;
Пламен retardant карактеристики се исполнат барањата на релевантните стандарди;
Механички карактеристики на јакна ги исполнуваат барањата на соодветните стандарди;
Мек, флексибилен, вода блокирани, УВ отпорни, лесно да се постават и splice, и со голем капацитет на податоци
пренос;
Се задоволат различните барања на пазарот и клиентите;
спецификација Објект Параметар Конектор DLC/UPC Вметнување на косата ≤0.3 d B се Вратите на тежината ≥35d B Влакна режим Мулти-режим,50/125um Оперативни бранова должина 850nm,1310nm Тест бранова должина 850nm,1310nm Повтори способност ≤0.1 d B Осветленост способност ≤на 0,2 d B Издржливост ≤на 0,2 d B Влакна должина од 1m,2m. Било која должина на факултативниот Должина и толеранција 10cm температурата на работа -40~+85°C, температура на Чување -40~+85°C

Објектот Должина:
10m
Број На Модел На:
KXT-PC-WA-LC/UPC
Конектор тип:
LC/UPC
Бренд Име:
KEXINT
Примена:
Телеком/network
Влакна Тип:
G652/G655/62.5/50/OM3
Оперативен Temp:
rature
Подигање боја:
Сино/Беж/Зелена
Armoured кабел:
Поддршка
R

Додатоци на производи