.

.

OSHINVOY 2.4 G панел антена за внатрешна wifi patch антена во wlan систем 2.4 G SMA L загради панел антена

OSHINVOY 2.4 G панел антена за внатрешна wifi patch антена во wlan систем 2.4 G SMA L загради панел антена

DEN 1434.24
Од стока


Фреквентен опсег : 2400-2500 MHz
Антена Стекнат : 14d Bi
Материјал : ABS Водоотпорен

Бренд Име:
OSHINVOY
Број На Модел На:
WIFI-12
Материјал:
ABS
Должина на кабел:
5m
кабел терминал конектори:
RP-SMA машки
R

Додатоци на производи