.

.

Рачен N8 Фреквенција Контра Метар Одговараат За Шунка Радио Воки Токи Алатка CTCSS/DCS

Рачен N8 Фреквенција Контра Метар Одговараат За Шунка Радио Воки Токи Алатка CTCSS/DCS

DEN 1613.00
DEN 1920.00
-16 %
Од стока

Доколку купите повеќе од 4-10pcs радија, ние може да се користи на курирската служба DHL или други Изразат како бесплатен превозот, pls контактирајте со нас.
Ве молиме оставете ни пет ѕвездички Повратни информации
1, Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Нормално, а вкупниот прогласи вредност не повеќе од Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака во ред или не контактирате директно. Турција Клиент Известување : Поради Турција се строги за радио увоз, ако купите воки токи и без радио увоз сертификат, pls цел 1-2 парчиња по ред, и ние ќе брод надвор стока без мало кутија, тоа е лесно за царинење. Испорака Метод : Ние ќе испорака на стоката од страна на Кина Пост mail, Post NL mail, Сингапур Пост, итн друг пост mail, кога ќе се избере бесплатен превозот, понекогаш и ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин врз основа на фактичката состојба, за да се осигура дека можете да добиете на вашите производи, брзо и безбедно. Плаќање Време : Откако ќе се направи ред, pls заврши на плаќање во рок од 3 дневна
3. Превозот Адреса : Ние само брод да се потврди цел адреси. Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money
2.
2, За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за вашиот локален обичај давачки и даноци
4, Прогласи Вредност : ние прогласи -за секој сет радио. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
4 Предмети вратени по 7days по испораката се само за поправка. Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours еднаш плаќање завршен, и ние ќе ја процесира вашата нарачка, откако процесот времето е завршена. Контра исто така, може да се користи како светилка за тоа има светла LED светилка. За парцела тежина над 2 KG,може да избере на DHL, TNT или други изразат затоа, дополнителни трошоци направени од страна на купувачот. Контра усвојува индуктивни мерни без употреба на задолжени за хранење телиња, кој го направи мерење на лесен и брз.
7, Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 888 S е UHF : 400-470 MHz.
3, Ако не сте задоволни со оваа набавка, ве молиме контактирајте со нас во 24hours, ние ќе остане со вас до проблем решен и нудат најдобра услуга, колку што можеме.
Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,
ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,
ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
Рачен N8 Фреквенција Контра Метар Одговараат За Шунка Радио Воки Токи Алатка CTCSS/DCS
Фреквенција Контра за двонасочна радио и на мобилен телефон
N8 рачни бројач на фреквенција со користење на dot-matrix LCD, тоа главно се користи за мерење на фреквенцијата, CTCSS и DCS на радио. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

R

Додатоци на производи