.

.

Нови BAOFENG Радио Оригинални кратен апарат одговара за BAOFENG УВ-5R(Европа тип), со бесплатен превозот

Нови BAOFENG Радио Оригинални кратен апарат одговара за BAOFENG УВ-5R(Европа тип), со бесплатен превозот

DEN 329.00
DEN 416.64
-21 %
Од стока


Ако вашата нарачка предмети со батерија, обично, ние ќе се користи Холандија пост, (руски, САД, Канада ќе ги користите e-Пакет).
2, Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. За Должности : ние не сноси сите дополнителни увозни давачки, даноци парцела во земјата на дестинација; и шпедиција ќе го соберат од купувачот по испораката. Плаќање Време : Откако ќе се направи ред, pls заврши на плаќање
3. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди. Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака во ред или не контактирате директно.
4 Предмети вратени по 7days по испораката се само за поправка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни пет ѕвездички Повратни информации
1, Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Нормално, а вкупниот прогласи вредност не повеќе од Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака во ред или не контактирате директно. Турција Клиент Известување : Поради Турција се строги за радио увоз, ако купите воки токи и без радио увоз сертификат, pls цел 1-2 парчиња по ред, и ние ќе брод надвор стока без мало кутија, тоа е лесно за царинење.
7, Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. За парцела тежина над 2 KG може да изберете DHL, TNT или други изразат затоа, дополнителни трошоци направени од страна на купувачот. Прогласи Вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска цена за производот. Прогласи Вредност : ние прогласи -за секој сет радио.
За Плаќање
1. За Должности : ние не сноси сите дополнителни увозни давачки, даноци парцела во земјата на дестинација; и шпедиција ќе го соберат од купувачот по испораката. Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours
За испорака
1. Испорака Тежина : Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени на тежината во рок од 2 KG, па ако вашиот парцела со прекумерна тежина, ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам/Кредитни
2. Испорака Тежина : Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени на тежината во рок од 2 KG, па ако вашиот парцела со прекумерна тежина, ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.
Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,
ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,
ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
Нови BAOFENG Радио Оригинални Кратен Апарат одговара за BAOFENG УВ-5 R(Европа тип)
Ние исто така снабдување U.
Спецификации :
Li-ion Кратен Апарат :
Модел : CH-5
Влез : DC 10 V
Излез : наизменична СТРУЈА 8. Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours
За испорака
1.4 v 400m A
Адаптер :
Модел : -88
Текст : AC 100-240 V 50-60 Hz
Излез : DC10 V 500m A
Компатибилен за Baofeng УВ-5 R
Пакет Содржина :
1* CH-5 Кратен Апарат
1* A-88 Адаптер со правилниот приклучок за вашата земја
За Плаќање
1. Испорака Метод : Кога ќе изберете слободни. Сите пратката со регистрирани воздух mail.За парцела wight над 2 KG,може да избере на DHL, TNT или други изразат затоа, дополнителни трошоци направени од страна на купувачот. Превозот Адреса : Ние само брод да се потврди цел адреси. За предмети без батерија : ние ќе се користи Кина пост регистрирани воздух mail. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. приклучок, ако треба, pls ни остави порака.
3, Ако не сте задоволни со оваа набавка, ве молиме контактирајте со нас во 24hours, ние ќе остане со вас до проблем решен и нудат најдобра услуга, колку што можеме.

R

Додатоци на производи