.

.

Superbat MMCX машки plug десен агол да се MMCX женски џек директно pigtail кабел RG316 15cm

Superbat MMCX машки plug десен агол да се MMCX женски џек директно pigtail кабел RG316 15cm

DEN 340.00
DEN 377.76
-10 %
Од стока


MMCX машки десен агол да се MMCX женски права pigtail кабел RG316 15cm
Модел : AC-M01 RA-M01 SJ-316-15
Оваа pigtail работа со сите картички кои користат MMCX конектор, како што се : SR2, Ubiquiti XR2, Ubiquiti XR5, XR9, SR71-А, SR71-12, SR71-15, DCMA-82, DCMA-82 IT, AWPCI085 H, WLM54-SA26, проектот за модернизација на образованието-8603, R5 H, и WMR-400 mini PCI картички и работи со со со 2511 CD ПЛУС EXT2 PCMCIA картичка, 2011 CD ПЛУС EXT2, Proxim, Aironet, Cisco, Arlan и Симбол картички конектори
MMCX Plug Десен Агол
MMCX Џек директно кабел
RG316 Факултативна Должина
15cm
Ако ви треба други должина pls контактирајте со нас слободно!
Апликации : IEEE 802.11 a/b/g/n Wi-Fi WLAN Безжичните Ethernet RFID UWB Wi MAX i Burst Zigbee® Безжична Bluetooth® MIMO

R

Додатоци на производи