.

.

Радио Кожа Мека Торбичка Случај Додатоци За Воки Токи BAOFENG УВ-5R УВ-5RA УВ-5RE УВ-5RG telsiz

Радио Кожа Мека Торбичка Случај Додатоци За Воки Токи BAOFENG УВ-5R УВ-5RA УВ-5RE УВ-5RG telsiz

DEN 257.00
DEN 395.52
-35 %
Од стока

Нормално, а вкупниот прогласи вредност не повеќе од Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака во ред или не контактирате директно. 9-дупки дизајн за зборување и слушање на цел глас
5. Транспарентен ПВЦ за јасно да се гледа и заштита на LCD дисплеј
Спецификација :
1. Компатибилен со BAOFENG УВ-5 R УВ-5 RC УВ-5 RD УВ-5 RB УВ-5 RA УВ-5 RE UV5 RA+ TYT ТИ-F8
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Испорака Тежина : Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени на тежината во рок од 2 KG, па ако вашиот парцела со прекумерна тежина, ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. Тежина : 68g
Answer : ___________________________ Note : УВ-5 R радио не е вклучен!
Пакетот вклучува : 1x кожа случај за BAOFENG УВ-5 R 1x Рамо, Рака
За Плаќање
1.
За Враќање
1, Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
4 Предмети вратени по 7days по испораката се само за поправка. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за вашиот локален обичај давачки и даноци
4. Турција Клиент Известување : Поради Турција се строги за радио увоз, ако купите воки токи и без радио увоз сертификат, pls цел 1-2 парчиња по ред, и ние ќе брод надвор стока без мало кутија, тоа е лесно за царинење.
2, Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди. За предмети без батерија : ние ќе се користи Кина пост регистрирани воздух mail. Превозот Адреса : Ние само брод да се потврди цел адреси. Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours
За испорака
1.
Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,
ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,
ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
Нова Кожа Мека Торбичка Случај за Воки Токи BAOFENG УВ-5 R УВ-5 RA УВ-5 RB УВ-5 RC УВ-5 RD УВ-5 RE УВ-5 RG
Карактеристики :
1. Прогласи Вредност : ние прогласи -за секој сет радио.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни пет ѕвездички Повратни информации
1, Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

R

Додатоци на производи