.

.

RV3.5-4 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

RV3.5-4 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

DEN 648.00
Од стока


Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

is_customized:
Yes
Бренд Име:
gangbei
Број На Модел На:
RV3.5-4
Тип:
Crimp Терминал
Жица дел:
2.5~4 mm 14~1 2AWG
Завртка кол:
4.3 mm (USAscrew #8)
Текстурата на материјалот:
бакарни легури
Максимална струја :
Imax=27A
Дебелина:
0.8 mm
R

Додатоци на производи