.

.

RV5.5-5 месинг кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

RV5.5-5 месинг кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

DEN 556.80
Од стока


Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

is_customized:
Yes
Бренд Име:
gangbei
Број На Модел На:
RV5.5-5
Тип:
Crimp Терминал
Жица дел:
4~6 mm 12~10AWG
Завртка кол:
5.3 mm (USAscrew #10)
Текстурата на материјалот:
бакарни легури
Максимална струја :
[email protected]
Дебелина:
0.9 милиметри
R

Додатоци на производи