.

.

RV2 - 4 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

RV2 - 4 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

DEN 446.40
Од стока


Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

is_customized:
Yes
Бренд Име:
gangbei
Број На Модел На:
RV2 - 4
Тип:
Crimp Терминал
Жица дел:
1.5~2.5 mm 16~14AWG
Завртка кол:
4.3 mm (USAscrew #8)
Текстурата на материјалот:
бакарни легури
Максимална струја :
Imax=27A
Дебелина:
0.7 mm
R

Додатоци на производи