.

.

RV5.5-4 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

RV5.5-4 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

DEN 528.00
Од стока


Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

is_customized:
Yes
Бренд Име:
gangbei
Број На Модел На:
RV5.5-4
Тип:
Crimp Терминал
Жица дел:
4~6 mm 12~10AWG
Завртка кол:
4.3 mm (USAscrew #8)
Текстурата на материјалот:
бакарни легури
Максимална струја :
Imax=48A
Дебелина:
0.9 милиметри
R

Додатоци на производи