.

.

100 PK Прстен Изолирани Crimp Конектор Електрични Жици Терминали 22-10 AWG

100 PK Прстен Изолирани Crimp Конектор Електрични Жици Терминали 22-10 AWG

DEN 249.00
DEN 261.60
-5 %
Од стока

Изолирани Прстен Конектори Пакување од 100 Црвен Прстен Конектори или Сино Прстен Конектори или Жолт Прстен Конектори или црн прстен конектори за Внатрешни Дупка со Дијаметар од 3мм или 4mm или 5mm или 6mm или 8мм или 10мм. Овие се со висок квалитет изолирани crimp терминали. Тие се направени во кина и во согласност со сите релевантни Европски стандарди. За овој тип на терминал, бојата на изолација претставува големината на жици кои се вклопува во терминал. Ова е детални подолу; Црвено Конектори : 0.5 mm до 1.5mm2; / 22-16awg кабел Сина Конектори : 1.5 mm 2.5mm2; / 16-14awg кабел Жолта Конектори : 4mm да 6mm2; / 12-10 awg кабел црна Конектори : 4mm да 6mm 2; / 14-12 awg кабел имаме сите бои на располагање. Кликнете на линкот до нашата продавница за детали. ВАЖНО : не Можеме да ве советуваме како да конектори кои ќе ви треба за одредена жици. На конекторите се одличен квалитет, но бараат од вас да го изберете соодветниот тип и големина за работата што ви треба. Ако не се најде тие не се во право, или ќе се промени вашиот ум, тоа не е проблем. Ние ќе ги земе назад и да ви понуди враќање на парите или замена.
Политика На Враќање
Бидејќи ние брод на стоките од страна на Кина пост,тоа ќе потрае доста долго време.Значи тука повеќе од $150 вредност за една цел,,јас ќе се организираме за друг метод за shippment(на пример, како DHL,FEDEX и ЕМС) без било повеќе exite такса.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во рок од 14 дена по дофат на стоки со полно пари за реконструкција (со исклучок на превозот надомест) додека производи се во оригиналната форма.
Ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

R

Додатоци на производи