.

.

100X2P 3.81 mm Теренот PCB терминал блокови машки и женски десен агол pin

100X2P 3.81 mm Теренот PCB терминал блокови машки и женски десен агол pin

DEN 777.60
Од стока

100 2 P 3.81 mm Теренот PCB терминал блокови машки и женски десен агол pin
Материјал :
За Нега На Менгеме : Месинг, Ni Позлатен
Жица guard : Phosphor Месинг, Калај Позлатен
Домување : PA66, UL94 V-0
Завртки : М2.0steel Цинк позлатен
Боја : Зелена

R

Додатоци на производи