.

.

100X2P 3.81 mm Теренот PCB терминал блокови машки и женски десен агол pin

100X2P 3.81 mm Теренот PCB терминал блокови машки и женски десен агол pin

DEN 777.60
Од стока

100 2 P 3.81 mm Теренот PCB терминал блокови машки и женски десен агол pin
Материјал :
За Нега На Менгеме : Месинг, Ni Позлатен
Жица guard : Phosphor Месинг, Калај Позлатен
Домување : PA66, UL94 V-0
Завртки : М2.0steel Цинк позлатен
Боја : Зелена

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2P 3.81 mm PCB терминал блокови
Тип:
Splice
боја:
Зелена,
сертификација:
УЛ,CQC
пол:
2p
тековната:
12A
Напон:
AC 300V
Теренот:
3.81 mm
R

Додатоци на производи