.

.

RV5.5-10 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

RV5.5-10 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

DEN 816.00
Од стока


Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

is_customized:
Yes
Бренд Име:
gangbei
Број На Модел На:
RV5.5-10
Тип:
Crimp Терминал
Жица дел:
4~6 mm 12~10AWG
Завртка кол:
10.5 mm (USAscrew 3/8)
Текстурата на материјалот:
бакарни легури
Максимална струја :
Imax=48A
Дебелина:
0.9 милиметри
R

Додатоци на производи