.

.

RV1.25-8 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

RV1.25-8 месинг црвено кружни пред изолирани терминал ладно-цедените терминал бакар носот

DEN 624.00
Од стока


Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

is_customized:
Yes
Бренд Име:
gangbei
Број На Модел На:
RV1.25-8
Тип:
Crimp Терминал
Жица дел:
0.5~1.5 mm 22-16AWG
Завртка кол:
8.4 mm (USAscrew 5/16)
Материјал Наука:
Бакар
Максимална струја :
Imax=19НА
Дебелина:
0.7 mm
Интерфејс:
Едб позлата
R

Додатоци на производи