.

.

DIY Заврши Отпечаток & смарт Картичка Вратата за Пристап на системот за контрола 350lbs 180kg Електрични Magentic Заклучување на Вратата Систем за Контрола

DIY Заврши Отпечаток & смарт Картичка Вратата за Пристап на системот за контрола 350lbs 180kg Електрични Magentic

DEN 4075.20
Од стока


1 КОМПЈУТЕР Отпечаток & Картичка за пристап контролорот 1 КОМПЈУТЕР 12 V3 A напојување 1 КОМПЈУТЕР 180kg Eletric Magentic Заклучување 1 парче Пластика Излез Копчето 1 КОМПЈУТЕР Жичен Вратата Бел 10 КОМПЈУТЕРИ 125khz Rfid keytags
LCD Екран : 2.4 инчен TFT (320*240) Екран во Боја Боја : Црна Корисникот Капацитет : 3,000 СМАРТ Картичка : 3,000 Евиденција Капацитет : 100,000 Комуникација : TCP/IP,USB Мемориски Диск Софтвер за оперативен СИСТЕМ : XP/Win2003/Vista/Win7/Win8 /Win10 (32bit / 64bit) Идентификација Време Authentication Method : Отпечаток/ СМАРТ Картичка (125 Khz)(може да се прилагодите 13.56 Mhz IC card)/Лозинка/ нивните комбинации Јазик : англиски/шпански/Arabic/Русија.. Софтвер : Англиски Изградена-во времето бел(може да се поврзат со надворешниот времето бел) Контрола на Пристап Интерфејс : Wiegand26/34, Заклучување на Вратата, Сирената, Копчето за Ослободување, Врата, Врата Сензор Професионален Пристап Функција : Отворена врата од многоетапна верификација, анти-да помине назад Напојување : 12 V DC/1 A
Текст : AC110-240 V 50-60 HZ Излез : 12 V 3А Излезниот напон патување опсег : 10%-15% Преоптоварување заштитна : сите излези во краток спој, overlaod се заштитени; излезна Моќ на 0-15 секунди задоцнување брави Големина : 105mmx91mmx34mm Работа со Eletric Заклучување, Пристап Контролер, Излезете Копчето. далечински контролер
Карактеристики : Големина : 168 Lx39 Wx20.5 H(mm) Арматура Димензија на Плоча : 130 Lx33 Wx10 H(mm) Држи Сила : 180kg(350 Lbs) Влезен Напон : 12 DC Струја : 12 V/300m A Погоден : Дрвена врата,Стакло на вратата,Метален врата,Огноотпорни вратата Површината Temp : ≤+20 C Оперативни Temp : -10~+55 C(14-131 F) Влажност : 0~90%(не-кондензирање) Поддршка N0/NC/COM Контакт Точка Големина : 86*46*13mm Тестирање : 1000000 пати стареење тест; Материјал : Тешко Пластика. Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот.Ако сакате да одите надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор 1,12 V жичен вратата Бел, 2, Црвена жица за да позитивниот (+), Црна жица за да негативниот (-), 3, Зелена, жолта, две-линија краток одговор, или да се поврзете со контролер бел+ & бел - тоа може да испрати две динг-донг динг-донг звук. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, али порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. Добавувачи Гаранција : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво.Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Услови : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред.Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување се на клиенти цена и не се враќа.

Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Број На Модел На:
F30-K80-EM180
Бренд Име:
mcdorsteco
Контролор:
отпечаток пристап
моќ единица:
12V3A
Заклучување:
електрични Magentic кодот
Копчето Излез:
Пластични школка
R

Додатоци на производи